Papua Nowa Gwinea

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Papua Nowa Gwinea

Nieruchomość na sprzedaż w Papui-Nowej Gwinei

Papua-Nowa Gwinea znajduje się w południowo-zachodniej części Pacyfiku i obejmuje wschodni region Nowej Gwinei i jej wyspy. Charakteryzuje się ogromną różnorodnością biologiczną i kulturową, słynie z plaż i raf koralowych.

Port Moresby to stolica stanu, a także najbardziej zaludnione miasto i główny port.

Nieruchomości na sprzedaż w Papui Nowej Gwinei, Port Moresby i innych ośrodkach miejskich są drogie, co znajduje również odzwierciedlenie w wysokich kosztach towarów i usług, w tym żywności, mediów i bezpieczeństwa.

Ponadto dostępność nieruchomości na sprzedaż w Papui-Nowej Gwinei jest problemem systemowym, z którym próbuje się uporać zarówno rząd, jak i sektor prywatny.

Badanie przeprowadzone w 2018 r. Wskazało, że postrzegana niedostępność wzrosła od 2017 r., Przy czym 87% respondentów wierzy w to lub kupuje nieruchomość w Papui-Nowej Gwinei w sposób umiarkowany lub bardzo niezrównoważony (szacunek 85% w 2017 r.).

Podczas gdy ci, którzy uważają, że kupno nieruchomości na sprzedaż w Papui-Nowej Gwinei jest wygodne, to nawet bardzo wygodne, spadły o 14% do 12%.

Przypisanie tej zmiany jest trudne. Rosnąca urbanizacja, ci, którzy przenoszą się z obszarów wiejskich i miejskich w poszukiwaniu pracy i innych możliwości, z pewnością jest jednym z czynników przyczyniających się do tego.

Po raz kolejny większość ludzi wierzy, kiedy najlepiej kupić nieruchomość na sprzedaż w Papui-Nowej Gwinei, jednak liczba ta nieznacznie spadła od 61% w 2017 r. Do 56% w 2018 r.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB